Звіт за день

Дата: 1 червня 2023 о 18:01, Оновлено 20 червня 2023 о 19:39

День 14

День прощання
Ось і промайнуло 14 захопливих,цікавих, різнобарвних,рухливих,креативних та неймовірних днів табірного життя.
День розпочався,як зазвичай, ранковою зарядкою та смачним сніданком. Хвилинка безпеки, ,рухливі ігри на свіжому повітрі та розважальне шоу "Я люблю Україну" промайнули так швидко,що вихованці табору не встигли зоглядітися ,як вже потрібно було вигукувати "Допобачення, ВЕСЕЛКО!" Втомлені,але щасливі,і з великим "багажем" позитивних емоцій та вражень діти вирушили додому, пообіцявши повернутись наступного року.

День 13
Сьогодні день розпочався з рухливої ранкової зарядки. А після сніданку вихованці табору завітали в 19 пожежно-рятувальну частину ГУ ДСНС у Вінницькій області. Фахівці своєї справи провели пізнавальну  екскурсію.
Діти мали змогу одягнути обмундирування та побачити на власні очі,як гасять пожежу. Вражені та щасливі вихованці повернулися у табір,де їх чекав смачний обід.

День 12

День розпочався з ранкової зарядки. Після смачного сніданку вихованці позмагалися на велосипедах. Але, нажаль, розвагу перервала повітряна тривога, і усі були вимушені перейти до укриття. Після відбою тривоги хлопчики і дівчатка зустрілись на товариській грі з футболу.

День 11

День країн світу

Ще один день табору розпочався ранковою зарядкою

Далі вихованці відвідали майстерню паперкрафту,де виготовили чудові поробки.

Пограли рухливі ігри,намалювали "Країну моєї мрії",а родзинкою дня стала "Подорож країнами світу"

День 10

День подорожей

Табірне життя розпочалося ранковою зарядкою та смачним сніданком. А далі вихованці табору вирушили в цікаву та пізнавальну екскурсію у Вінницький обласний краєзнавчий музей. Після приїзду вихованців чекав смачний обід.

День 9

День талантів

Незважаючи на повітряну тривогу,ранкову зарядку провели в укритті.А після відбою тривоги життя табору продовжилось рухливими іграми  на свіжому повітрі та в загонових кімнатах.
Завершився день шоу "Ми -твої діти,ми-твої квіти,ми, Україно-надія твоя"

День 8

День творчості

Сьогодні вихованці попрацювали з педагогами Будинку дитячої творчості та створили чудові витвори мистецтва)

Дякуємо директору БДТ Олені МУСІЄНКО за організацію майстер -класу

День природи
Табір "Веселка" поринув у природні скарби.
Творчо провели час на арт-терапії "Природа і я",де за допомогою природного матеріалу створили чудові витвори мистецтва.
Відпочили та набрались сил під час прогулянки на природу та рухливих ігор на свіжомі повітрі.
День пройшов у єднанні з природою.

День 5

День здоров'я
Ось і промайнув ще один день табірного життя.
Вихованці табору взяли активну участь у вікторині "Формула здоров'я",а також позмагалися під час естафети"Здоровий старт"
Завершився день конкурсом кластерів"Абетка здоров'я",після якого на загальнотабірному зборі відзначили активність та креативність загонів

День 4
Сьогодні вихованців табору "Веселка" радо зустрів Подільський зоопарк у м.Вінниця. Емоції та враження  від побаченого переповнюють вихованців.Втомлені,але щасливі повернулися до табору.

День 3

День казки
Казково і весело пройшов ще один день пришкільного табору "Веселка"
Вихованці табору стали активними учасниками вікторини "Казка в гості завітала"

А також активно та цікаво було вихованцям  під час квесту"Казковий експрес". Відгадували загадки, співали пісні, розгадували ребуси, складали пазли, а також побули у ролі детективів.

День дозвілля

Вихованці стали учасниками майстер -класу з торцювання ,дізналися про історію виникнення цієї  техніки і виготовили чудові поробки. А також загони взяли участь у квесті "У пошуках скарбів". Відвідали станції "Патріотичну", "Планувальну", "Мрійливу", "Танцювальну",  "Фотостанцію",  та станцію "Розумашечки".

День -1

День захисту дітей. Вихованці табору веселились,співали, розказували вірші,взяли участь у спортивних змаганнях,а також намалювали чудові малюнки  на асфальті)

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.